Garmin ürünlerini hızlıca görmek için tıklayınız!
ALIŞVERİŞE BAŞLA

Garmin; havacılık ve tüketici marketleri için navigasyon ve iletişim cihazları tasarlayan, üreten ve pazarlayan bir kuruluştur. Ürünlerimiz havacılık, denizcilik, otomotiv, kablosuz servisler, OEM ve genel outdoor uygulamalarına uygundur. Garmin olarak genel anlayışımız; müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, distribütörlerimizin ve çalışanlarımızın hayatlarını yüksek kaliteli, güvenli, operasyonel özellikleri yüksek en iyi ürünlerle zenginleştirmektir.

1989 yılında her şey, hayatlarını bu işe adamış bir avuç mühendisle başlamış, ilk el tipi cihazımızın Körfez savaşında koalisyon güçleri tarafından kullanılması ile ilk defa GPS ürünleri duyulmuştur. Garmin, GPS alıcılarındaki genel özellikler ve performansın ötesinde yeni özellikler ekleyerek gps cihazlarının kullanılacağı yeni alanlar yaratılmasına yardımcı olmuştur.

Günümüzde Garmin ürün yelpazesini ve distribütörlerini dünyanın her köşesinde çeşitlendirerek, milyonlarca GPS kullanıcısına ulaşmaktadır. Bu hızlı başarı ivmemiz çeşitli marketler için planladığımız yenilikçi ürünlerimizi geliştirme sürecimizi etkilemiş gibi görünse de, uzun soluklu basari hikayemiz tam anlamıyla ürünlerimiz ile ilgili vermiş olduğumuz sözlerimizi yerine getirmiş olmamız ve satış sonrası hizmet anlayışımızın bir sonucudur. Kalite, uygun fiyat ve satış sonrası servis anlayışımızın sonucu olarak her geçen gün yeni müşteriler kazanıyoruz ve onların kendilerini ailemizden hissetmeleri için çok çalışıyoruz.

Garmin Türkiye; Baytekin Teknik Cihazların distrübütörlüğünü yapmakta olduğu Garmin marka navigasyon cihazlarının satış ve pazarlamasını üstlenmiş durumdadır. Garmin Türkiye olarak denizcilik, otomotive, kablosuz servisler, OEM ve outdoor alanındaki ürün yelpazesini Türkiye’ deki müşterilerine sunmanın yanı sıra kaliteli satış sonrası servis desteği de sağlamaktadır.

NEDEN GARMİN ?

MÜŞTERİ ODAKLILIK
Garmin GPS cihazlari tasarlamaya 1990 yılında başladığında kendine tek bir hedef koymuştu: müşterilerinin yaşam standartını yükselterek onlara günlük hayatta kolaylık sağlayacak cihazlar üretmek. GPS teknolojilerinde; kolay kullanılabilirlik, yüksek performans ve hassas uydu alıcıları kullanılarak üretilen bu yeni ürünlerin eğitimli müşteri temsilcileri ile desteklenmesi GPS teknolojilerinin yaygınlaşmasında bir dönüm noktası oldu.

YENİLENME
Garmin navigasyon alanında lider bir firmadır. Garmin ilk defa Palm içerisine yerleştiştirilmiş GPS/VHF’i avuçlarınıza bırakmaktan, outdoor kullanıcıları için dünyanın en küçük GPS’ini ortaya çıkarmaya kadar son yıllarda bir çok ilke imza atmıştır.

KULLANILABİLİRLİK
GPS modelleri kullanıcılar göz önünde bulundurularak dizayn ediliyor. Cihazların basit kullanımı, mantıklı menü ağı, kullanımı arttıran ekstra özellikleri ve anlaşılması kolay açıklayıcı kılavuzların yardımı ile kullanıcı kısa sürede profesyonel bir kullanıcı haline gelebilmektedir. Gps modellerimizi herhangi bir Garmin showroomunu ziyaret ederek test edebilirsiniz. Bu çok zamanınızı almayacak ve Garmin’in neden gps satışı konusunda dünya devi bir marka olduğunu anlamanıza olanak sağlayacaktır.

PERFORMANS
Teknolojideki gelişme Garmin’in Gps alıcılarını geliştirmesine olanak sağlayarak hızlı bir şekilde uydu sinyali alınması, uydu sinyaline kilitlenerek bağlantının kopmaması, nereye giderseniz gidin gidilen lokasyonun izlenebilmesi ve böylece pil ömrünün uzatılması söz konusu oldu.

DEĞER
Bütün Garmin ürünleri müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak en çok talep edilen standartları karşılamaya yönelik olarak dizayn edilmiştir. Garmin olarak biz paranızın karşılığında en yüksek derecede verim alabilmeniz için çalışıyoruz. Bu yüzden ekipmanımız size gelecek yıllarda güvenilir hizmet verebilecek, zamanla kendiliğinizden keşfedebileceğiniz özelliklerle üretilir, ve hepsi karşılayabileceğiniz bir fiyata.

SERVİS
En iyi GPs’i önermenin ötesinde, Garmin en iyi müşteri servisini sağlamayı vaat etmektedir. GPS konusunda bilgi sahibi olabilmeniz için Garmin web sayfalarını kaynak olarak kullanmak konusunda sizi cesaretlendiriyoruz. Bu sayfalarda GPS ile ilgili birçok sorunuza cevap bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra tabii ki ihtiyacınız olan her zaman yardım hatlarımızı arayarak uzaktan yardım alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Size özel fırsat ve kampanyaları kaçırmayın!