Garmin ürünlerini hızlıca görmek için tıklayınız!
ALIŞVERİŞE BAŞLA
 • Garmin TrackBack Özelliği Nasıl Kullanılır

  Elena Polyakova sizlere bu videoda Garmin'in TrackBack özelliğinin nasıl kullanılacağını anlatıyor.

   

 • Uyumlu Garmin Saatlerde Yeni Güvenlik ve İzleme Özellikleri

  Yardım ve kaza algılama içeren güvenlik ve izleme özellikleri1, vivoactive 3 Music, fenix 5 Plus Serisi ve Forerunner 45, Forerunner 245, Forerunner 945 ve Forerunner 645 Music ürünlerinde mevcuttur.

  Hareket halindeyken bir şey olursa, yardım özelliğini etkinleştirmek, gerçek zamanlı konumunuzla önceden yüklenmiş seçili kişilerinize2 bir mesaj göndererek size daha kolay yardım etmelerini sağlar. Kaza algılamasıyla birlikte, açık havada yürüyüş, koşma, arazi yürüyüşü veya bisiklet etkinliği sırasında bir kaza tespit edildiğinde, cihazınız seçilen k...

 • Koşu Öncesi Isınma

  20 kez maraton koşucusu, antrenör ve Pilates hocası olarak, yıllar boyunca bir ön-koşu rutininin önemini öğrendim. Özellikle yaşlandıkça, sakatlığı önlemeye yardımcı olan ve sağlıklı kalmamıza yardımcı olan küçük şeylere öncelik vermek için zaman harcamamız gerekir.

  Koşuya çıkmadan önce ısınmak için 5-10 dakikalık kısa bir süre ayırmak, spora yeni başlamış ya da tecrübeli bir sporcu olsanızda, sizi başarıya hazırlar ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

  Isınma, vücudunuzun hazırlıklı olmasını sağlar ve sakatlanma riskini azaltır, uzun ömürlülüğü ve spordan keyif ...

 • Rotor - Güç ölçer ile kadansınızı nasıl geliştirirsiniz

  Antrenmanlarınızdan en iyi şekilde fayda sağlamak istiyorsanız, güç ölçerler sadece güç için değil, tüm parametreleri kontrol edebilmek için temel bir araçtır. Ayrıca pedal çevirme kadansınızı geliştirmek istiyorsanız, o zaman bir güç ölçer mevcut pedal kadansınızın ne olduğunu, harcadığınız watt'ları ve pedal çevirme verimliliğini nasıl geliştireceğinizi analiz etmenize yardımcı olacaktır.

  Burada ROTOR'da bir güç ölçer ile antrenmanın önemi hakkında sıkça konuştuk. Watt metrelerin sahip olduğu tüm seçenekleri hesaba katarsanız, antrenmanlarınızdan çok daha fazlasını el...

 • Dağcılık ve Tırmanışta İrtifa Hastalığının Önlenmesi İçin İpuçları

  Garmin'in kıdemli ürün müdürü Chip Noble, yakın zamanda bir inReach® Saha Deneyimi web semineri sırasında Colorado'daki Longs Peak'e çıkmayı planladığını söylediğinde, bir inReach cihaz kullanıcısından, irtifa hastalığını önlemek için yararlı ipuçları içeren bir mesaj aldı. Her yıl, yüksek irtifalara çıktıktan sonra acil tıbbi ihtiyacı olan birçok inReach abonesinden haber alırız. Bu konunun önemi göz önüne alındığında, bu ipuçlarını burada paylaşmanın yararlı olacağını düşündük.

  Bu rehber, 17.000 feet'ten 18.000 feet'e kadar olan ana kamplarda ya...

1 2
Bizi Takip Edin

Size özel fırsat ve kampanyaları kaçırmayın!