Garmin ürünlerini hızlıca görmek için tıklayınız!
ALIŞVERİŞE BAŞLA
 •  

  Güzel desenli bir lense ve 34 mm'lik bir saat kasasına sahip olan Lily, moda bilincine sahip kadınlar düşünülerek tasarlandı.

  Küçük, şık akıllı saatimiz hakkında söylenecek çok şey var. En bariz...

 • Uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulamasında halihazırda izlediğiniz sağlık ve zindelik verilerinin yanı sıra hamileliğinizin anlık görüntüsünü görün. Menstrüel döngüsü takibi ile hayatınızın tüm aşamalarında vücudunuzla uyum içinde kalabilirsiniz.

   

   


  ...

 • Garmin TrackBack Özelliği Nasıl Kullanılır

  Elena Polyakova sizlere bu videoda Garmin'in TrackBack özelliğinin nasıl kullanılacağını anlatıyor.

   

 • Uyumlu Garmin Saatlerde Yeni Güvenlik ve İzleme Özellikleri

  Yardım ve kaza algılama içeren güvenlik ve izleme özellikleri1, vivoactive 3 Music, fenix 5 Plus Serisi ve Forerunner 45, Forerunner 245, Forerunner 945 ve Forerunner 645 Music ürünlerinde mevcuttur.

  Hareket halindeyken bir şey olursa, yardım özelliğini etkinleştirmek, gerçek zamanlı konumunuzla önceden yüklenmiş seçili kişilerinize2 bir mesaj göndererek size daha kolay yardım etmelerini sağlar. Kaza algılamasıyla birlikte, açık havada yürüyüş, koşma, arazi yürüyüşü veya bisiklet etkinliği sırasında bir kaza tespit edildiğinde, cihazınız seçilen k...

 • Koşu Öncesi Isınma

  20 kez maraton koşucusu, antrenör ve Pilates hocası olarak, yıllar boyunca bir ön-koşu rutininin önemini öğrendim. Özellikle yaşlandıkça, sakatlığı önlemeye yardımcı olan ve sağlıklı kalmamıza yardımcı olan küçük şeylere öncelik vermek için zaman harcamamız gerekir.

  Koşuya çıkmadan önce ısınmak için 5-10 dakikalık kısa bir süre ayırmak, spora yeni başlamış ya da tecrübeli bir sporcu olsanızda, sizi başarıya hazırlar ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

  Isınma, vücudunuzun hazırlıklı olmasını sağlar ve sakatlanma riskini azaltır, uzun ömürlülüğü ve spordan keyif ...

1 2 3
Bizi Takip Edin

Size özel fırsat ve kampanyaları kaçırmayın!