Garmin ürünlerini hızlıca görmek için tıklayınız!
ALIŞVERİŞE BAŞLA
 • Rotor - Güç ölçer ile kadansınızı nasıl geliştirirsiniz

  Antrenmanlarınızdan en iyi şekilde fayda sağlamak istiyorsanız, güç ölçerler sadece güç için değil, tüm parametreleri kontrol edebilmek için temel bir araçtır. Ayrıca pedal çevirme kadansınızı geliştirmek istiyorsanız, o zaman bir güç ölçer mevcut pedal kadansınızın ne olduğunu, harcadığınız watt'ları ve pedal çevirme verimliliğini nasıl geliştireceğinizi analiz etmenize yardımcı olacaktır.

  Burada ROTOR'da bir güç ölçer ile antrenmanın önemi hakkında sıkça konuştuk. Watt metrelerin sahip olduğu tüm seçenekleri hesaba katarsanız, antrenmanlarınızdan çok daha fazlasını el...

 • Dağcılık ve Tırmanışta İrtifa Hastalığının Önlenmesi İçin İpuçları

  Garmin'in kıdemli ürün müdürü Chip Noble, yakın zamanda bir inReach® Saha Deneyimi web semineri sırasında Colorado'daki Longs Peak'e çıkmayı planladığını söylediğinde, bir inReach cihaz kullanıcısından, irtifa hastalığını önlemek için yararlı ipuçları içeren bir mesaj aldı. Her yıl, yüksek irtifalara çıktıktan sonra acil tıbbi ihtiyacı olan birçok inReach abonesinden haber alırız. Bu konunun önemi göz önüne alındığında, bu ipuçlarını burada paylaşmanın yararlı olacağını düşündük.

  Bu rehber, 17.000 feet'ten 18.000 feet'e kadar olan ana kamplarda ya...

 • Garmin Coach ile 5K Antrenmanı - Garmin'den Ücretsiz Antrenman Planları

  Garmin Coach'u sunarız, yeni başlayanların ve orta seviye koşucuların 5K hedeflerine ulaşırken, performanslarına uyum sağlamaları ve adapte olmalarına yardımcı olmak için kullanıcıların ücretsiz eğitim planlarına erişebildikleri yeni uygulamamız. Garmin Connect™ ile kullanıcılar, onları yönlendirmesi ve motive etmesi için üç koşucu antrenörden – Jeff Galloway, Greg McMillan ve Amy Parkerson-Mitchell – birini seçmeden önce üç yarış hedefinden birini seçebilirler. Oradan, adım adım egzersizler, uyumlu bir Garmin saatiyle kolayca senkronize edilebilir ve kulla...

 • Aktivite izleyici edinmek için 5 sebep

  Aktif olduğunuz anların günlüğünü tutar

  Spor yaparken emeğinizin karşılığını ne kadar alabildiğinizi bilmenin değeri paha biçilemez. Aktivite izleyici veya adımsayar özelliği olan saatlerin sizin için adımlarınızı, koşma hızınızı, kat ettiğiniz mesafeyi, gideceğiniz yönü ve yaktığınız kaloriyi hesaplaması size büyük motivasyon sağlayacaktır. Dinlendirici bir duştan sonra akıllı telefonunuzdan istatistiklerinizi okurken de değmeyin keyfinize!

  Ücretsiz fitness koçu

  Kendine zaman ayıramamak ve hareketsizlik günümüz çalışan...

1 2 3
Bizi Takip Edin

Size özel fırsat ve kampanyaları kaçırmayın!