Garmin ürünlerini hızlıca görmek için tıklayınız!
ALIŞVERİŞE BAŞLA
 •  

  Sağlığınızı önemsiyoruz. Akıllı saatlerimizin sınıfının en iyisi özelliklerini sağlaması için çok zaman harcıyoruz, bu da vücudunuzun uyku, hidrasyon, egzersiz, enerji ve daha fazlası açısından durumunu takip etmenizi olabildiğince kolay ve eğlenceli hale getiriyor. Beslenme, yukarıdakilerin hepsinde büyük bir rol oynamaktadır, bu nedenle Mart ayını...

 •  

  Güzel desenli bir lense ve 34 mm'lik bir saat kasasına sahip olan Lily, moda bilincine sahip kadınlar düşünülerek tasarlandı.

  Küçük, şık akıllı saatimiz hakkında söylenecek çok şey var. En bariz...

 • Uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulamasında halihazırda izlediğiniz sağlık ve zindelik verilerinin yanı sıra hamileliğinizin anlık görüntüsünü görün. Menstrüel döngüsü takibi ile hayatınızın tüm aşamalarında vücudunuzla uyum içinde kalabilirsiniz.

   

   


  ...

 • Aktivite izleyici edinmek için 5 sebep

  Aktif olduğunuz anların günlüğünü tutar

  Spor yaparken emeğinizin karşılığını ne kadar alabildiğinizi bilmenin değeri paha biçilemez. Aktivite izleyici veya adımsayar özelliği olan saatlerin sizin için adımlarınızı, koşma hızınızı, kat ettiğiniz mesafeyi, gideceğiniz yönü ve yaktığınız kaloriyi hesaplaması size büyük motivasyon sağlayacaktır. Dinlendirici bir duştan sonra akıllı telefonunuzdan istatistiklerinizi okurken de değmeyin keyfinize!

  Ücretsiz fitness koçu

  Kendine zaman ayıramamak ve hareketsizlik günümüz çalışan...

Bizi Takip Edin

Size özel fırsat ve kampanyaları kaçırmayın!