Garmin ürünlerini hızlıca görmek için tıklayınız!
ALIŞVERİŞE BAŞLA
 •  

  Kalbi genellikle sağlığımızın merkezi olarak düşünürüz. Zindeliğimizi ve sağlığımızı takip etmenin ve anlamanın anahtarıdır. Öyleyse kalbiniz hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenmemiz gerekmez mi?

 •  

  Dürüst olmak gerekirse açık havada koşmak zihniniz ve vücudunuz için harika olduğu kadar, güvenliğini sağlamak da önemlidir. Belki yoğun bir hayat sürüyorsun ve sadece hava karardığında koşmak için zamanın var. Ya da belki 10K gibi daha uzun bir yarış için antrenman yapıyorsun ve rotaların evinden oldukça uzağa gidiyor. Bunu düşünm...

 • Garmin TrackBack Özelliği Nasıl Kullanılır

  Elena Polyakova sizlere bu videoda Garmin'in TrackBack özelliğinin nasıl kullanılacağını anlatıyor.

   

 • Uyumlu Garmin Saatlerde Yeni Güvenlik ve İzleme Özellikleri

  Yardım ve kaza algılama içeren güvenlik ve izleme özellikleri1, vivoactive 3 Music, fenix 5 Plus Serisi ve Forerunner 45, Forerunner 245, Forerunner 945 ve Forerunner 645 Music ürünlerinde mevcuttur.

  Hareket halindeyken bir şey olursa, yardım özelliğini etkinleştirmek, gerçek zamanlı konumunuzla önceden yüklenmiş seçili kişilerinize2 bir mesaj göndererek size daha kolay yardım etmelerini sağlar. Kaza algılamasıyla birlikte, açık havada yürüyüş, koşma, arazi yürüyüşü veya bisiklet etkinliği sırasında bir kaza tespit edildiğinde, cihazınız seçilen k...

 • Koşu Öncesi Isınma

  20 kez maraton koşucusu, antrenör ve Pilates hocası olarak, yıllar boyunca bir ön-koşu rutininin önemini öğrendim. Özellikle yaşlandıkça, sakatlığı önlemeye yardımcı olan ve sağlıklı kalmamıza yardımcı olan küçük şeylere öncelik vermek için zaman harcamamız gerekir.

  Koşuya çıkmadan önce ısınmak için 5-10 dakikalık kısa bir süre ayırmak, spora yeni başlamış ya da tecrübeli bir sporcu olsanızda, sizi başarıya hazırlar ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

  Isınma, vücudunuzun hazırlıklı olmasını sağlar ve sakatlanma riskini azaltır, uzun ömürlülüğü ve spordan keyif ...

1 2
Bizi Takip Edin

Size özel fırsat ve kampanyaları kaçırmayın!