Garmin ürünlerini hızlıca görmek için tıklayınız!
ALIŞVERİŞE BAŞLA

 

Kalbi genellikle sağlığımızın merkezi olarak düşünürüz. Zindeliğimizi ve sağlığımızı takip etmenin ve anlamanın anahtarıdır. Öyleyse kalbiniz hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenmemiz gerekmez mi?

İşte bu nedenle Garmin akıllı saatler, kalp atış hızınızı günde 24 saat, saniyede birden çok kez ölçmek için tasarlanmıştır.

Bir fitness sporcusundan daha fazlası olan bir Garmin akıllı saat, herhangi bir zamanda kalp atış hızınızın bir tahminini sağlayabilir. Garmin giyilebilir teknoloji cihazlarındaki optik HR monitörü, kalp atış hızınızı haftanın 7 günü, günde 24 saat, saniyede birden çok kez örneklemek için tasarlanmıştır. Diğer akıllı saatler sadece her beş saniyede bir ila beş dakikada bir kalp atış hızını ölçer. Daha sık kalp atış hızı örneklemesi neden önemlidir? Cevap basit: Sağlık ve performans ölçümlerinizin çoğu kalbiniz ile ilgilidir.

Giyilebilir teknolojik cihazlarımız daha sık ölçüm oranına sahip olduğu için, uyumlu akıllı telefonunuza indirilen Garmin Connect ™ mobil uygulamasında sağlığınız ve kondisyonunuzla ilgili daha fazla ölçümü daha ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Bu size stres takibi, uyku takibi, Body Battery ™ enerji seviyeleriniz ve solunum verileri dahil Garmin akıllı saatinizde görebileceğiniz bazı harika özellikler hakkında daha fazla bilgi verir. Bu bilgiler, kalp atış hızı değişkenliğinden gelir. Garmin akıllı saatler kalp atış hızınızı sık sık örneklediği için, kalbinizin her atışı arasında ne kadar varyans olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse: Garmin ile vücudunuzu daha iyi tanıyabilirsiniz.

Bir sporcuysanız, egzersiz ve performansta kalp atış hızını takip etmenin çok önemli olduğunu bilirsiniz. Kalp atış hızınız, bir antrenman için ne kadar çaba harcadığınızın iyi bir göstergesidir. Garmin saatiniz tarafından yakalanan diğer verilerle birleştirildiğinde bu, yetersiz veya fazla antrenmandan kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Yüksek performanslı bir sporcu olmasanız bile, kalp atış hızınızı sürekli olarak okumak faydalıdır. Hatta Garmin akıllı saatinizi normalden daha düşük veya daha yüksek bir kalp atış hızınız olduğunda sizi uyaracak şekilde yapılandırabilirsiniz.


 

Kalp Atış Hızı Ölçüm Doğruluğu Hakkındaki İçeriği inceleyiniz: https://www.baytekin.com.tr/etkinlik-izleme-ve-fitness-metrik-dogrulugu

*Ürünleri İncelemek için https://www.baytekin.com.tr/ adresini ziyaret ediniz.

*Kaynak: garmin.com

Bizi Takip Edin

Size özel fırsat ve kampanyaları kaçırmayın!