Garmin ürünlerini hızlıca görmek için tıklayınız!
ALIŞVERİŞE BAŞLA

 

Dürüst olmak gerekirse açık havada koşmak zihniniz ve vücudunuz için harika olduğu kadar, güvenliğini sağlamak da önemlidir. Belki yoğun bir hayat sürüyorsun ve sadece hava karardığında koşmak için zamanın var. Ya da belki 10K gibi daha uzun bir yarış için antrenman yapıyorsun ve rotaların evinden oldukça uzağa gidiyor. Bunu düşünmekten hoşlanmayız, ancak bunun gibi durumlar kaza yapma/yaptırma potansiyeline sahiptir. Bu nedenle koşu saatlerimiz, LiveTrack ve Olay Algılama ve Yardım gibi güvenlik özelliklerine sahiptir.


 

LiveTrack nedir?

LiveTrack, koşarken veya herhangi bir zamanlanmış aktivite yaparken konumunuzun gerçek zamanlı bir görünümünü oluşturur, böylece arkadaşlarınız ve aileniz nerede olursanız olun sizi takip edebilir. Bu, sadece yarış gününde en büyük hayranlarınızın sizi her adımda neşelendirmesi için harika bir yol değildir, aynı zamanda antrenman sırasında size ve sevdiklerinize huzur verir.


 

Bir LiveTrack oturumu başlatmak için, uyumlu Garmin cihazınızı ücretsiz Garmin Connect ™ mobil uygulamasıyla eşleştirin ve süreli etkinliğiniz için LiveTrack'i etkinleştirin. AutoStart'ı seçtiğinizde, o cihazdaki gelecekteki tüm zamanlanmış aktiviteler otomatik olarak bir LiveTrack oturumu başlatacaktır.


 

Bir LiveTrack oturumu başlattığınızda, cihazınız e-posta, metin, GroupTrack veya Twitter aracılığıyla tanımladığınız kişilere otomatik olarak bir bağlantı gönderecektir. Bu bağlantı aracılığıyla, telefonunuzun veya bağlı cihazınızın mevcut konumu ile bir harita görüntüleyen bir web sayfasını görüntüleyebilirler.

Bizi Takip Edin

Size özel fırsat ve kampanyaları kaçırmayın!