Garmin ürünlerini hızlıca görmek için tıklayınız!
ALIŞVERİŞE BAŞLA

 

Garmin, her seviyeden ve disiplinden olta balıkçılığı yapanlar için kapsamlı bir sonar ürünleri yelpazesi sunar. CHIRP sonar, ister pelajik balıkları kovalamaktan hoşlanan bir tuzlu avcısı, isterse boş zamanınızı gölde levrek veya crappie'yi yakalayarak geçirmekten hoşlanan bir balıkçı olsanız da, herkese için fayda sağlıyor. Garmin CHIRP sonar teknolojisinin faydalarından herkes yararlanabilir.

 

 

Traditional CHIRP Sonar

CHIRP sonarından önce, tek bir frekansta çalışan geleneksel sonar ve dönüştürücüler, genellikle 77/200 kHz olan çift frekansta çalışabiliyordu. Geri bildirim tek bir frekanstan geldiğinden, mevcut netliği ve çözünürlüğü sınırlayan bir durumdu.


 

CHIRP sonar, tek bir frekans göndermek yerine, tek bir iletimde düşükten yükseğe kadar sürekli frekans aralığını tarar. Bu iletimdeki her frekanstan gelen geri dönüşler daha sonra ekrana çizilmek üzere yorumlanır. Bu sürekli frekans taraması, CHIRP'e çok daha geniş bir bilgi aralığı sağladığından, CHIRP sonar net, yüksek çözünürlüklü bir görüntü oluşturabilir. Yukarıda görebileceğiniz gibi, standart 77/200 kHz sonar ile elde edeceğinizden çok daha fazla hedef ayırma ve daha tanımlı arklar elde edersiniz.

 

 

10.000 fit'e kadar olan tuzlu su balıkçılığı için, güzel ve güçlü GPSMAP 8600 serisi dahil olmak üzere uyumlu Garmin şarj cihazlarına bir GSD 26 CHIRP Profesyonel Sonar Modülü ekleyin. GSD 26 size daha iyi CHIRP sonar dönüşleri ve en derin derinliklerde hedef ayırma sağlayacak ve her zamankinden daha fazla balık bulmanızı sağlayacaktır.

5.000 fit'e kadar olan derinlikler için CHIRP ClearVü ve SideVü scanning sonarları (aşağıda açıklayacağız) eklemek isterseniz, GSD 25 Premium Sonar Modülü size bu özelliği verecektir. GPSMAP 8600 serisi, aynı anda birden fazla sonar kaynağı kullanmanıza izin verir, böylece 10.000 fit'e kadar geleneksel CHIRP sonarına ihtiyacınız varsa GSD 25'i GSD 26 ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

 

ClearVü sonar, mükemmel hedef ayırma ve teknenizin altındaki yapı ve balıkların ayrıntılı görüntülerini sağlar.


 

ClearVü CHIRP Sonar


 

Garmin ClearVü tarama sonarı, teknenizin altı için neredeyse fotoğrafik, geniş bir görüntü sağlar. ClearVü ile yapıyı, su altındaki nesneleri ve balıkları net bir şekilde görürsünüz.

 

 

Garmin SideVü tarama sonarı, teknenizin her iki yanındaki balık ve yapının ayrıntılı görüntülerini elde etmenizi sağlar.

 

SideVü CHIRP Sonar


 

SideVü, teknenizin yanında neler olduğunu gösterir ve bu özellik yapıları/balıkları bulmanın mükemmel bir yoludur. SideVü, yüzeyin altında olanın daha da ayrıntılı ve daha yüksek çözünürlüklü bir görüntüsünü sağlar.


 

Gerçek Garmin sonar sahipleri tarafından sağlanan üzerinde oynanmamış ekran görüntülerini, gördüğünüz diğer CHIRP sonar görüntüleriyle karşılaştırın. CHIRP teknolojisi söz konusu olduğunda, Garmin'in CHIRP sonar verilerini en iyi şekilde yorumlayan ürünler yarattığını kabul edeceğinizi düşünüyoruz.


 


 


 

*Garmin Denizcilik Yazılımı sayfasına giderek Garmin cihazlarınız için en son yazılıma sahip olduğunuzdan emin olun.


 

*CHIRP Sonar teknolojisine sahip ürünlerimize göz atın:

 https://www.baytekin.com.tr/urun/balik-bulucu-gps/striker-plus-7sv

https://www.baytekin.com.tr/urun/balik-bulucu-gps/striker-plus-9sv

https://www.baytekin.com.tr/urun/chartplotter-combos/garmin-echomap-uhd-72sv

https://www.baytekin.com.tr/urun/chartplotter-combos/garmin-echomap-uhd-92sv

https://www.baytekin.com.tr/urun/balik-bulucu-gps/garmin-striker-vivid-9sv

 

*Daha fazlası için https://www.baytekin.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

*Kaynak: garmin.com

Bizi Takip Edin

Size özel fırsat ve kampanyaları kaçırmayın!