Garmin ürünlerini hızlıca görmek için tıklayınız!
ALIŞVERİŞE BAŞLA

Garmin Navionics Chartplotter Kullanımı

 

Navionics® Boating uygulaması, bir sonraki maceranızı daha suya girmeden planlamanızı sağlayan en uygun yoldur. Uyumlu akıllı telefonunuzda veya tabletinizde yalnızca birkaç dokunuşla yeni bir alanı önceden belirleyebilir, haritada favori noktalarınızı işaretleyebilir ve yeni bir seyir rotası planlayabilirsiniz.


 

Uygulama arşivinizi bir Garmin Chartplotter’a aktarmak mı istiyorsunuz?

Navionics Boating uygulamanızdan uyumlu bir Garmin harita çizere rotaları ve işaretçileri kolayca aktarmak için ihtiyacınız olan ücretsiz ActiveCaptain® uygulamasıdır.


Transferin nasıl yapılacağını aşağıdaki açıklamada bulabilirsiniz:

 

1.Garmin ActiveCaptain uygulamasını mobil cihazınıza yükleyin.

2. Navionics Boating uygulamasını başlatın, Menü'ye gidin, Rotalar, İşaretçiler'i açın ve dosyaları ActiveCaptain uygulamasına aktarın.

a.Navionics Boating uygulaması için aktif bir aboneliğe ihtiyacınız olacak. Abonelik durumunuzu kontrol etmek için oturum açın.

 

Garmin Navionics Chartplotter Kullanımı

 

3. ActiveCaptain uygulaması otomatik olarak açılacaktır. Daha sonrasında bir pop-up pencere belirecek ve İçe Aktar'ı tıklamanız gerekecek. Dosyalarınız içe aktarıldıktan sonra bunları Grafik, Menü ve ardından Kullanıcı Verileri'ne tıklayarak bulabilirsiniz. Bu noktadan sonra, o verilerle ilişkili ayrıntıları görmek için belirli bir rotayı tıklayacaksınız.

 

Garmin Navionics Chartplotter Kullanımı

 

4. ActiveCaptain uygulamasını Garmin Chartplotter ile eşleştirin. İleride tekrar edebilecek olan içe aktarma işlemini atlamak için, ActiveCaptain uygulamasında rotalar ve ara noktalar ekleyebilir ve bunları doğrudan Garmin Chartplotter’a aktarabilirsiniz.


 

Biraz daha rehberliğe mi ihtiyacınız var? Garmin Destek Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Örnek ürün için https://www.baytekin.com.tr/urun/promosyonlu-urunler/garmin-gpsmap-8012 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm ürünleri incelemek ve detaylı bilgi almak için www.baytekin.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Size özel fırsat ve kampanyaları kaçırmayın!