Garmin ürünlerini hızlıca görmek için tıklayınız!
ALIŞVERİŞE BAŞLA
Servis Talep Formu

Değerli Müşterimiz,

Aşağıdaki formda dolduracağınız bilgiler, şirket veri tabanımızda kayıt altına alınacak olup, fatura işlemlerinde kullanılacaktır.

Dolduracağınız bilgiler servis hizmeti verilecek tekne ile ilişkilendirilerek yapılan/yapılacak olan tüm hizmetlerin (bakım, onarım ve cihaz değişimleri gibi) tarihçesi olarak sistemimizde kayıt altına alınacaktır.

Eksik bilgiler ile servis talebi açılamadığı ve talep formunuz işleme alınamadığı gibi, formda belirtilen şikayete ait yapılan servis hizmetinin 6 aylık garantisi de takip edilememektedir. Firmamızın tüm servis hizmetleri, yol masrafları hariç 6 ay işçilik ve yedek parça garantisindedir.

Yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü servis talep formu üzerinde istenen bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmanızı rica ederiz.

Verilen bilgiler hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Garanti kapsamındaki servis talepleriniz için önemli not:

Teknenizde fatura tutarı 2.500 Dolar ve üzerinde değeri olan GARMIN ürünleri bulunması halinde sınırlı işçilik ve ulaşım garantilerinden faydalanabilirsiniz. Servis hizmetlerinden ücretsiz yararlanmak için, bu form yerine Garanti kapsamında ücretsiz servis talebi formunu doldurmanız gerektiğini önemle hatırlatırız.

Yukarıda belirtilen ücretsiz İŞÇİLİK ve ULAŞIM garantisinden faydalanabilmek için, montajınızın yetkili bir servis tarafından yapılmış ve üretici tarafından kayıt altına alınmış olması gerekmektedir.

SERVİS TALEP FORMU
İletişim ve Randevu Bilgileri
* Adınız - Soyadınız
* GSM Numaranız
- -
E-posta Adresiniz
Garanti Durumu
Tekne ve Cihaz Bilgileri
* Tekne Adı
Tekne Üreticisi
Tekne ID / Hull No
Tekne Tipi
Tekne Bayrağı
Teknenin Mevkisi
Arızalı Cihazın Modeli
Arızalı Cihazın Seri Numarası
Cihazın Arızası Hakkında Bilgi
Fatura Bilgileri
* Adınız - Soyadınız veya Şirket Adı
Adres
Vergi Dairesi
Vergi No
T.C. Kimlik No
Telefon No
- -
Fax No
- -
İlçe
Şehir
Bizi Takip Edin

Size özel fırsat ve kampanyaları kaçırmayın!