Garmin ürünlerini hızlıca görmek için tıklayınız!
ALIŞVERİŞE BAŞLA HARİTA GÜNCELLEME
Hakkımızda

Firmamız birçok sektörde kullanılan elektronik ve mekanik teknik cihazların ithalatını gerçekleştirerek her daim müşteri memnuniyetini önde tutan bir prensip içerisinde, firmamız bünyesinde bulunan tüm ürünlerin satışını yapmak, satış sonrası eğitim desteği vermek ve teknik servis hizmetlerini sağlamak maksadıyla 1977 yılında Ali Baytekin tarafından kurulmuştur.

Firmamız kuruluşundan bu yana kendi sektörlerinde dünya markası olan yabancı firmaların Türkiye distribütörlüğünü yaparak ‘’Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı’’ sloganıyla kendi misyonunu tanımlamaktadır. ayrıca firmamız faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde müşterilerimizin talep ettiği ürünlerin tümünü dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye pazarında satışa sunup sektörde lider firma olmayı hedeflemektedir.

Baytekin Teknik Cihazlar olarak vizyonumuz ise ‘’Bünyemizdeki tüm faaliyetlerimizde müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış içerisinde, eşit yaklaşım prensibinde ve yüksek kalitede hizmet vermek arzusuyla takım çalışması konseptinde 1977’den bugüne teknolojik tüm yenilikleri gözlemleyerek gelişmek ve mevcut olan verimliliği artırmaya yönelik büyüme stratejisiyle çalışmalarımızı sürdürürken sektörde farklılıklar yaratarak kalıcı ve lider firma olmak’’ olarak tamımlamaktadır.

Servis merkezimiz, konusunda uzman teknisyenlerimiz ile; her marka ve model cihaza kaliteli, hızlı ve verimli hizmet verebilmektedir.

40 yıllık firma tecrübemiz ile; Otomatik (Mekanik) ve Lazerli Nivolarda, Elektronik ve Mekanik Teodolitler, Total Stationlar, Lazerli ve Mekanik Optik Şaküllerin tamir ve hizmet süresi minimum seviyede tutulmaktadır.

Servisimize göndermiş olduğunuz cihazlarınızın doğru kalibre edildiğinden ve standart değerlerinde çalıştığından emin olmanız için; tüm cihazlarınızı Yüksek Teknolojili Dijital Kolimatör Sistemini kullanarak kontrol ediyoruz. Böylece cihazınızı teslim aldığınızda memnuniyetinizden emin olmuş oluyoruz.

Firmamız tamir ve bakıma ait gerekli tüm donanım ve yetkinlik belgelerine sahiptir. Cihazınızın tamiri veya bakımı tamamlanmadan önce son kez kontrolleri yapılır ve her cihaz için "Kalibrasyon Belgesi" cihazınız ile birlikte size teslim edilir.

Teknik servis hakkımızda
Bizi Takip Edin

Size özel fırsat ve kampanyaları kaçırmayın!